Bez kategorii

CZAR ŚWIETLNYCH DEKORACJI

żarówki nad stołem EDISON dekoracja na przyjęcia

Migotliwe światło lampek, świeczek, lampionów oczaruje chyba każdego i to nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Odprężający blask lampek i lampionów zagościł na stałe w naszych mieszkaniach, tarasach, ogrodach, na balkonach, w  restauracjach, kawiarniach i na wszelkiego rodzaju przyjęciach organizowanych w ciągu całego roku. Światełka zdobią korony drzew, werandy hotelowe, namioty i sale weselne, a w okresie świąt Bożego Narodzenia niemal wszystko.

Prawdziwym hitem ostatnich lat są girlandy ogrodowe żarówkowe lub ledowe o dużych okrągłych kloszach. Czy są rozwieszone w dużym zagęszczeniu czy też nie, zawsze robią ogromne wrażenie. Równie spektakularnie wyglądają kurtyny świetlne, szklane lampiony, żarówki, podświetlone dekoracje papierowe czy finezyjne kształty uformowane z wężów świetlnych.

 

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY NAJCIEKAWSZE ARANŻACJE ŚWIETLNE NA CAŁY ROK

Na początek cudne girlandy  rozciągające się w długich sznurach między drzewami i budynkami w plenerze, nad stropami, więźbami, sufitami lokali usługowych, restauracji i sal weselnych. Lampki znajdują zastosowanie nie tylko w przestrzeni publicznej, ale także w zaciszu domowym. Mogą mieć formę sznurów z dużymi żarówkami rozmieszczonymi dużych odstępach lub maleńkich punktów świetlnych utkanych gęsto na kablu.

Na rynku dostępne są klasyczne girlandy żarówkowe na gwinty E14 i E27 oraz tańsze w eksploatacji girlandy LED.

Jeśli kupujemy lampki na zewnątrz musimy zwrócić uwagę na odpowiednie parametry. Lampki ogrodowe muszą być odporne na zmiany pogody – deszcz, śnieg, mróz czy wiatr. Żeby lampki były bezpieczne muszą mieć wysoki stopień ochrony IP. Optymalny jest  stopień IP 44 lub większy. Lampki wewnętrzne mogą mieć stopień poniżej IP 44. Warto zwrócić także uwagę na klasę ochrony lampek wyrażonej w postaci rzymskiej cyfry II oraz liter B i CE, które oznaczają, że produkt spełnia polskie i unijne normy bezpieczeństwa.

Girlandy ledowe w formie kurtyny na weselu  Lampki ledowe świąteczne w plenerze na przyjęciu

       Kurtyna z lampek lLED choinkowych na przyjęciu weselnym  Girlandy żarówkowe, sznury lampek LED na weselu

girlanda świetlna sznury lampek LED w ogrodzie  żarówki na kablu girlanda w ogródku

OGRÓD I TARAS

girlandy żarówkowerozwieszone na tarasie

girlandy ogrodowe LED rozwieszone w gałęziach drzew  girlanda żarówkowa ciepłe kule na kablu w ogrodzie LED

Oprócz girland popularne są kurtyny świetlne,  czyli lampki zawieszone w pionie w dużym zagęszczeniu. Szalenie efektownie wyglądają tego typu aranżacje w miejscach, które mają być wyróżnione (np. ściana za Parą Młodą) lub też na dużych przestrzeniach w centrach handlowych, galeriach, holach hotelowych, gdzie lampki tworzą swego rodzaju artystyczne instalacje.

Takie instalacje tworzy się także przy użyciu żarówek na kablach w różnych kształtach i oprawach. Żarówki świetnie wyglądają same, ale możemy je też ubrać  w papierowe lampiony, abażury z różnych materiałów lub inne finezyjne formy np. parasolki, słoiki. butelki, durszlaki, filiżanki itd. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i czasem fundusze.

kurtyna świetlna z ciepłych lampek LED   zwisające lampki LED świąteczne z kkonarów drzew

papierowe lampiony i girandy żarówkoew LED na weselu  żarówki z ozdobnymi parasolkami  żarówki na kablach EDISON nad stołem na przyjęciu weselnym

Lampki na sznurach lub metalowych drucikach nadają się idealnie do oplatania różnych form. Przyznacie, że efekt jest spektakularny:)

Lampki ogrodowe świąteczne choinkowe oplatające pnie i gałęzie drzew  okręgi podświetlane lampkami LED na druciku  renifery podświetlane ciepłymi lampkami LED

ZACISZE DOMOWE

lampki LED na kracie ze zdjęciami w mieszkaniu  Girlanda żarówkowa na kablu lampki na sznurze w mieszkaniu  lampki LED żarówkowe i choinkowe w sypialni

Lampki na sznurku ciepłe LED w salonie  a1175fb71ddc0defc0e8589b7bf4d071

      Kurtyna świąteczna LED gwiazdki do zawieszenia w oknie  Lampki LED ciepłe na sznurze rozwieszone w sypialni

 BOŻE NARODZENIE

choinka z patyków brzozowych na ścianę  kolorowe światełka na konarach drzew girlandy świąteczne  lampki choinkowe na zewnątrz ciepłe

Pamiętajcie, że podobny nastrój możecie stworzyć dzięki lampkom LED dostępnym w naszym sklepie internetowym. Oto kilka naszych propozycji:

girlanda świąteczna ogrodowa LED do łączenia 100 LED  lampki ogrodowe na białym kablu ciepłe kule girlanda LED  Girlanda ogrodowa EDISON do łączenia 100 LED ciepłe na czarnym kablu

 NASZ BESTSELLER! Girlandy LED 3 i 6-metrowe z możliwością wydłużania do 30 m (girlanda czarnagirlanda białagirlanda przezroczysta)

Wszystkie inne lampki znajdziecie klikając TUTAJ

Girlanda ogrodowa LED o przezroczystych kloszach i białym kablu  Gilanda świetlna czarny kabel przezroczyste ogrodowe  Lampki świąteczne na sznurze/kablu kolorowe przezroczyste 5 m

  Lampki na baterie fioletowe gwiazdki świąteczne  lampki ażurowe białe LED na baterie świąteczne

    led-na-druciku  lamki LED na baterie zimne ażurowe

Źródła zdjęć: pinterest.com, etsy.com, larebelle.pl

www.larebelle.pl